Završetak triatlon sezone ove godine za D3 je obilježio 2. Virski Triatlon.

Na olimpijskom triatlonu u Viru 8.10.2017. u nedjelju, 1.5k plivanja 40km bicikliranja i 10km trčanja, odradili su članovi Triatlon Kluba Dubrovnik Ivo Dadić, Matko Medak i Daniel Marušić. Bura koja je puhala preko vikenda dosta je ohladila more pa je natjecateljima bilo dozvoljeno korištenje neoprenskih odjela. Tijekom plivačke dionice od dva kruga po 750 m u Virskoj vali,  plivači su imali „borbu“ s vjetrom i valovima u većini dionice. Na biciklističkom dijelu prema otvorenome moru bura je osim valovite staze dosta utjecala na brzinu bicikliranja. Promet dionicom na kojoj se bicikliralo bio je zatvoren, a vozila su se 3 kruga po 13km oko Vira. Svi triatlonci uspješno su odradili ovu dionicu i nije bilo nezgoda. Nakon toga usljedilo je trčanje Virskom plažom i rivom, dva kruga po 5km, dosta zahtijevna dionica jer se većinom trčalo po pijesku a manje po cesti.

Ivo je završio sve za 2:19:09, ukupno 19.mjesto i osvojio broncu u kategoriji M40

Daniel 2:37:32 ukupno 34. mjesto, srebro u kategoriji M45

Matko 3:18:28  ukupno 50. mjesto , 5.mjesto u kategroji M40